Brother GTX Serisi Baskı Makineleri

YENİ ENDÜSTRİYEL
BASKI KAFASI

Yeni endüstriyel baskı kafası tasarımı sayesinde, bakım prosedürlerini kısaltır. Yeni cap tasarımı ile önemli ölçüde daha kısa bir otomatik temizleme süresi sağlarken baskı esnasında baskı boya besleme sistemini çalıştırabilir ve sonraki baskı tasarımlarını kabul edebilir. Yani baskılar arasında bekleme duraksama gereksiz zaman kayıplarını ortadan kaldırarak % 40 daha verimli bir endüstriyel baskı performansı sunar.

GTX Baskı boyaları, mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için Brother'ın özel formülasyonu ile üretilir. Brother baskı boyaları yalnızca Oeko‐Tex® Sertifikasını taşımakla kalmayıp, aynı zamanda baskı için güvenli olduklarından ve çevreye karşı sorumlu GOTS 6.0 ONAYLI ve CPSIA uyumlu boyalar kullanır.

ÇEVRE DOSTU
MÜREKKEP SİSTEMİ

RIP YAZILIMA GEREK
DUYMADAN ÇALIŞMA

Tüm brother baskı makineleri sadece kendi driver/sürücüsü ile tüm grafik programları, windows , mac ve adobe tabanlı grafikleri cok hızlı olarak baskı verisine dönüştürerek ekran kaliteside sonuçları kumaşlar üzerinde alabiliyor. Gelişmiş sürücüsü kumaş rengini yada arka plan renklerini seçerek baskı metodunu tek tık ile değiştirip, grafik üzerindeki renkleri otomatik olarak kumaş rengi olarak kullanabilir.

Innobella Textile mürekkepleri ile basılan tasarımlar eskitmek için değil, giyilmek içindir. Özel formülasyon, tipik çamaşır deterjanında bulunan kimyasallarla savaşır ve fermuarların ve düğmelerin sürtünmesine ve çizilmesine karşı dayanıklıdır. Sonuç, mürekkeplerimizin her testte 4.0 veya daha yüksek puan aldığı AATCC yıkama testlerinin kanıtladığı gibi, kanıtlanmış yıkanabilirlik ile daha parlak, daha uzun görünen harika görünümlü bir giysidir.

YÜKSEK YIKAMA
HASLIKLARI

Videolar

Brother GTX600 ile ilgili videolar
Brother GTX Pro Serisi Türkçe Anlatım

Brother GTX Pro Serisi Türkçe Anlatım

08.12.2021
Mass Production with Brother GTX and GT-3 at Spreadshirt

Mass Production with Brother GTX and GT-3 at Spreadshirt

30.12.2021

Bloglar

Sizin için derlediğimiz yazılarımız

Referanslar

Üstün Brother Baskı Kalitesini Tercih Edenler