Brother GTX Serisi Baskı Makineleri

YENİ ENDÜSTRİYEL
BASKI KAFASI

Yeni endüstriyel baskı kafası tasarımı sayesinde, bakım prosedürlerini kısaltır. Yeni cap tasarımı ile önemli ölçüde daha kısa bir otomatik temizleme süresi sağlarken baskı esnasında baskı boya besleme sistemini çalıştırabilir ve sonraki baskı tasarımlarını kabul edebilir. Yani baskılar arasında bekleme duraksama gereksiz zaman kayıplarını ortadan kaldırarak % 40 daha verimli bir endüstriyel baskı performansı sunar.

GTX Pro Dökme mürekkepleri 1.8 Litre ve 18 Litre satışa sunulmakta ve yüksek üretim ve hacimli kullanıcılar için cc başına mürekkep maliyetlerini büyük ölçüde azaltmaktadır. Beyaz baskı boyası tankındaki özel ultra izolasyonlu tam sirkülasyon sistemi baskı kafasındaki boyayı da sirküle ederken hem baskı kafasına sürekli taze boya sağlar hem de bakım sürelerini ortadan kaldırır. Aynı zamanda sürekli taze boya ile beslenen yeni bakım ünitesi teknolojisi baskı kafalarındaki olası donma ve tıkanma olasılığını engeller. Bu sayede brother'ın üstün baskı kafası ömrüne ulaşılır.

BULK MÜREKKEP
SİSTEMİ

RIP YAZILIMA GEREK
DUYMADAN ÇALIŞMA

Tüm brother baskı makineleri sadece kendi driver/sürücüsü ile tüm grafik programları, windows , mac ve adobe tabanlı grafikleri cok hızlı olarak baskı verisine dönüştürerek ekran kaliteside sonuçları kumaşlar üzerinde alabiliyor. Gelişmiş sürücüsü kumaş rengini yada arka plan renklerini seçerek baskı metodunu tek tık ile değiştirip, grafik üzerindeki renkleri otomatik olarak kumaş rengi olarak kullanabilir.

GTX Baskı boyaları, mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için Brother'ın özel formülasyonu ile üretilir. Brother baskı boyaları yalnızca Oeko‐Tex® Sertifikasını taşımakla kalmayıp, aynı zamanda baskı için güvenli olduklarından ve çevreye karşı sorumlu GOTS 6.0 ONAYLI ve CPSIA uyumlu boyalar kullanır.

ÇEVRE DOSTU
MÜREKKEP SİSTEMİ

Videolar

Brother GTX600 ile ilgili videolar
Brother GTX Pro Bulk ile Tshirt Üretimi Nasıl Yapılır (Türkçe Anlatım )

Brother GTX Pro Bulk ile Tshirt Üretimi Nasıl Yapılır (Türkçe Anlatım )

07.12.2021
Brother GTX Pro Bulk Referans1

Brother GTX Pro Bulk Referans1

07.12.2021
Brother GTX direct to garment printers changing the tshirts printing landscape

Brother GTX direct to garment printers changing the tshirts printing landscape

26.12.2021
ZEPPLİN TSHİRT GTX PRO BULK

ZEPPLİN TSHİRT GTX PRO BULK

30.12.2021

Bloglar

Sizin için derlediğimiz yazılarımız

Referanslar

Üstün Brother Baskı Kalitesini Tercih Edenler